Or login with social networks:
Image

Kritike / Pohvale / Predlozi / Promene na serveru!

by .gospodin DJOMLA » Sat Jun 02, 2018 10:30 pm

Ukoliko imate neki predlog (mapa,plugin..) ili kritiku vezanu za rad servera mozete to ovde napisati.
.gospodin DJOMLA
Owner
National Flag: Serbia
Online: 20d 10h 32m 10s
Has thanked: 40 times
Been thanked: 55 times
Улаз у цркве је бесплатан али су празне.
Улаз у дискотеке се плаћа али су пуне.
Чудно је то како људи плаћају пропаст,
а одбијају бесплатан спас.

Re: Kritike / Pohvale / Predlozi / Promene na serveru!

by sanglesis » Sat Jun 02, 2018 10:37 pm

Posto sam ja u vecini nocni igrac, i igra se non stop nocu cs_assault, (zbog igraca nocu, jer puni server) pa sam mislio da se doda jedan veoma bitan plugin sto se tice ubijanja tj ne ubijanja taoca...
Plugin: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=242948
Sprecava ubijanje taoca, i kaznjava igraca na nacine koje moze vlasnik/head admin da podesi po svojoj volji... :)
Mislim da je super plugin, i najbolje je kod njega sto je namesten da se sam pauzira u toku mapa gde je poenta da se postavi bomba (de_ mape)... Taj plugin bi pomogao dosta adminima koji moraju non stop u spec da idu i da jure ko je ubijao taoce, da bi morali da ih kikuju... :D
sanglesis
Slot Player
Online: 11h 25m 58s
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

by .gospodin DJOMLA » Sat Jun 02, 2018 10:46 pm

sanglesis wrote:Posto sam ja u vecini nocni igrac, i igra se non stop nocu cs_assault, (zbog igraca nocu, jer puni server) pa sam mislio da se doda jedan veoma bitan plugin sto se tice ubijanja tj ne ubijanja taoca...
Plugin: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=242948
Sprecava ubijanje taoca, i kaznjava igraca na nacine koje moze vlasnik/head admin da podesi po svojoj volji... :)
Mislim da je super plugin, i najbolje je kod njega sto je namesten da se sam pauzira u toku mapa gde je poenta da se postavi bomba (de_ mape)... Taj plugin bi pomogao dosta adminima koji moraju non stop u spec da idu i da jure ko je ubijao taoce, da bi morali da ih kikuju... :D

Odlican predlog,ali to cemo da izbegnemo tako sto cemo nocu da stavimo de_assault.Mapa koja ima c4,nema taoca a isto je assault.Time smo zaobisli gomiljanje nepotrebnih plugina i taoce.Uzivaj,bice uvazeno vec od veceras zop.
.gospodin DJOMLA
Owner

by Renton. » Thu Jun 14, 2018 1:07 pm

Moj predlog je da namestite da se moze prolaziti kroz igrace iz svog tima. Guramo se jedni sa drugima jer je server uvek pun,a botova koji blokiraju vrata,prolaze je na sve strane,ume da iznervira jako,na kraju te ubiju zbog njih cesto. :ljut
Renton.
Member
Online: 1h 14m 12s
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

by .gospodin DJOMLA » Thu Jun 14, 2018 8:10 pm

Renton. wrote:Moj predlog je da namestite da se moze prolaziti kroz igrace iz svog tima. Guramo se jedni sa drugima jer je server uvek pun,a botova koji blokiraju vrata,prolaze je na sve strane,ume da iznervira jako,na kraju te ubiju zbog njih cesto. :ljut

O ovome se dosta pricali i na sastanku admmina i ovako izmedju nas.Nazalost ovo necemo uvaziti iz razloga jer zelimo da napravimo igru realnijom ,takodje zelimo da ljude koji malo losije igraju i koji se losije krecu da nauci nesto :) zop
.gospodin DJOMLA
Owner

by MimatioN » Sun Aug 05, 2018 2:52 pm

Markus wrote:Nisam mogao da pronađem odgovarajuću sekciju na forumu za prijavljivanje igrača kako bi dobili ban.

Da pređem na stvar, snimio sam čitera danas i iznosim dokaze za ban.

Ime čitera : mao
Console status čitera : # 6 "mao" 10879 STEAM_0:0:648398538 16 06:40 70
Snimljen dokaz u obliku demo-a : https://www.sendspace.com/file/7d8wja
Vreme snimanja : 16:00 5.8.2018.

Pogledaćemo demo i upisati ban
Hvala
Pozz
MimatioN
Head Admin
Online: 1d 6h 23m 48s
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Medals: 2

Dobar admin (1) Donator (1)

>D <D >D

by VenGeanCe » Mon Aug 13, 2018 3:20 pm

Pozdrav, želeo bih da predložim da omogućite automatsko snimanje demoa. U poslednje vreme češći je ulaz čitera na serveru i samim tim ugrožavaju atmosferu na istom. Mislim da uveđenjem ove mogućnosti drastično če se smanjiti broj čitera u svakom pogledu. Na primer, u admin pogledu, nećemo morati više da snimamo demo igrača pre bana jer se automatski snima i adminu i igraču. Ukoliko se dogodi da igrač bude besan zbog dobitka bana, on može postaviti demo koji je snimljen na njegov račun kako bi podneo unban zahtev pravilno. Naravno, admini će biti u mogućnosti da mnogo brže "intervenišu" u spec i na taj način efikasno sklone čitere sa servera.

Razumeću ukoliko ovaj predlog ne bude bio uslišen, samo sam izneo svoje mišljenje.

Pozdrav. :D
VenGeanCe
Slot Player
Online: 3d 4h 38m 6s
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Medals: 1

Dobar admin (1)

by .gospodin DJOMLA » Mon Aug 13, 2018 6:18 pm

Markus wrote:Pozdrav, želeo bih da predložim da omogućite automatsko snimanje demoa. U poslednje vreme češći je ulaz čitera na serveru i samim tim ugrožavaju atmosferu na istom. Mislim da uveđenjem ove mogućnosti drastično če se smanjiti broj čitera u svakom pogledu. Na primer, u admin pogledu, nećemo morati više da snimamo demo igrača pre bana jer se automatski snima i adminu i igraču. Ukoliko se dogodi da igrač bude besan zbog dobitka bana, on može postaviti demo koji je snimljen na njegov račun kako bi podneo unban zahtev pravilno. Naravno, admini će biti u mogućnosti da mnogo brže "intervenišu" u spec i na taj način efikasno sklone čitere sa servera.

Razumeću ukoliko ovaj predlog ne bude bio uslišen, samo sam izneo svoje mišljenje.

Pozdrav. :D

Nazalost ta opcija je ugasena.Zajednickom odlukom smo presli na ovakav sistem rada iz vise razloga.
1.Preglednije je dosta
2.Nema sumlje da nema demo snimka,da je demo editovan i slicno.
3.Sve nam je na jednom mestu.Kacenjem vasih ban informacija vidimo koliko ste aktivni,koliko imate gresaka i slinco.
Ukratko ovaj sistem rada je bolj i navikli su se admini vec na to.Takodje ukoliko igrac vidi da ima citer a nema admina "record" u konzolu i snimi ga i prosledi adminima ili nama na fb/fb stranicu. ;)
.gospodin DJOMLA
Owner

by VenGeanCe » Sun Aug 19, 2018 3:54 pm

Hej, želeo bih da predložim da instalirate na serveru više 2x2 mapa, recimo tri ili četiri. Koliko sam trenutno ovde na zajednici, primetio sam da se server najčešće puni na de dust 2x2 mapi. Logičnim razmišljanjem ako instaliramo više 2x2 mapa, privućiće igrače iz sledećih razloga:

1. Uvek nešto novo.
2. 2x2 lako kretanje na mapi kada je malo igrača.

Moji primeri su sledeći : de_nuke_2x2, inferno 2x2, i tako na dalje..
VenGeanCe
Slot Player
Online: 3d 4h 38m 6s
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Medals: 1

Dobar admin (1)

by .gospodin DJOMLA » Sun Aug 19, 2018 10:41 pm

Markus wrote:Hej, želeo bih da predložim da instalirate na serveru više 2x2 mapa, recimo tri ili četiri. Koliko sam trenutno ovde na zajednici, primetio sam da se server najčešće puni na de dust 2x2 mapi. Logičnim razmišljanjem ako instaliramo više 2x2 mapa, privućiće igrače iz sledećih razloga:

1. Uvek nešto novo.
2. 2x2 lako kretanje na mapi kada je malo igrača.

Moji primeri su sledeći : de_nuke_2x2, inferno 2x2, i tako na dalje..

Od sutra krece srw da radi po starom tj stalno ce biti pun tako da nema potrebe ;) :good
#Roadtotop1
.gospodin DJOMLA
Owner

Next